שלח
אחלה מדריך.. אני אף פעם לא התחברתי לנושא הזה של עזרה ראשונה... מהקורס והמדריך שהסביר את זה יפה מאוד נתן לי חשק ללמוד את הדבר ולשנן את זה... עם מדריך כזה אין מצב להיכשל במבחן. תודה לכם.
ישראל א. 12/03/2019

קורס רענון עזרה ראשונה

עזרה-ראשונה היא מיומנות הכרחית, אך מאחר ולא מדובר במיומנות בה נשתמש באופן יומיומי חשוב לעבור קורס רענון עזרה ראשונה מדי שנה או שנתיים.

קורס רענון עזרה ראשונה שאנו מבצעים מוכר ע"י כל משרדי הממשלה הרלוונטיים. עם סיום הרענון מוענקת למשתתפים תעודה המעידה על ביצוע הרענון ומחדשת את תוקף התעודה הקיימת.

את הרענון ניתן לעבור ע"י הצטרפות לאחת ההדרכות שאנו מבצעים באופן שוטף במרכזי הדרכה בכל רחבי הארץ. ניתן להירשם לרענון בתאריך ובמיקום הנוחים לכם בעזרת מערכת הרישום האינטרנטית המאפשרת רישום מיידי וקל.

לחילופין ניתן להזמין קורס רענון עזרה ראשונה לקבוצת חניכים במתחם הלקוח במועד שנקבע ע"י הלקוח בכל מקום בארץ.

לרישום לרענון אנא בחרו את סוג הרענון הנדרש:

רענון עזרה-ראשונה בהיקף 4 שעות. רענון עזרה-ראשונה בהיקף 6 שעות. רענון עזרה-ראשונה בהיקף 8 שעות. רענון עזרה-ראשונה בהיקף 22 שעות. רענון עזרה-ראשונה בהיקף 44 שעות.
רענון עזרה-ראשונה לצוות העובדים. רענון עזרה-ראשונה למדריכי ומאמני ספורט. רענון עזרה-ראשונה למצילים. רענון עזרה-ראשונה לצוות מרפאת שיניים. רענון עזרה-ראשונה לעובדי הוראה. רענון עזרה-ראשונה לגננות ומטפלות. רענון עזרה-ראשונה למדריכי טיולים. רענון עזרה-ראשונה לצוות חירום אירגוני. רענון עזרה-ראשונה לבני המשפחה. רענון עזרה-ראשונה למאבטחים. רענון עזרה-ראשונה למדריכי ירי. רענון עזרה-ראשונה למדבירים. רענון עזרה-ראשונה למורי דרך. רענון עזרה-ראשונה למטפלים ברפואה משלימה. רענון עזרה-ראשונה לצוות רפואי וסיעודי. רענון עזרה-ראשונה להורים לתינוקות. רענון עזרה-ראשונה לחקלאים. רענון עזרה-ראשונה לחובשים. רענון עזרה-ראשונה לצוות הגיל הרך.

לא בטוחים מה הרענון שאתם נדרשים לבצע ? - פנו אלינו ונשמח לסייע חינם וללא התחייבות.
לקבלת פרטים נוספים התקשרו למשרדנו: 03-6023931
או מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם:

שלח