שלח
נענתם לבקשתינו להדרכה בהתראה קצרה של כ - 24 שעות. הייתם זמינים ונכונים לעזור. ביום שישי, נקבעה ההדרכה לשעה 10:00 בבוקר. המדריך הגיע כבר בשעה 9:50 על מנת להכין את הציוד. היינו קבוצה של 7 אנשים (קבוצת חברים - כולם מצפים לילד\תאומים\ילדו בחודשים האחרונים) ותינוק. מעבר לכך שההדרכה היתה אינפורמטיבית חשובה וברורה מאד, המדריך היה מדהים. מעבר למקצועיותו, שיתה ניכרת מכל שנותיו כפראמדיק, הוא העביר את השקפים בצורה מאד נעימה וברורה, דאג שכולנו נבין כל פרט, עד האחרון, והשתמש בין היתר בהומור וסיפורים מעברו במקצוע, שתרמו הרבה גם להבנת החומר הנלמד וגם לחוויה הכללית מההדרכה. בסוף ההדרכה התבאסנו שהוא צריך ללכת, היות והרגשנו שהוא כבר "אחד מהחברה".
יונתן א. 09/03/2018

רענון עזרה ראשונה למאמנים ומדריכי ספורט

ריעננון עזרה ראשונה למדריכי כושר

מאחר ומצבי חירום רפואיים ופציעות מתרחשים פעמים רבות במהלך פעילות ספורטיבית, מדריכי ומאמני ספורט נדרשים לשליטה במיומנות הטיפול במצבים אלו.

בהתאם להנחיות מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט, מדריכים ומאמנים בתחומי הספורט השונים מחויבים לעבור רענון עזרה ראשונה למדריכי ספורט בהיקף 6 שעות כל שנתיים מיום סיום הכשרתם.

מעבר הרענון בזמן באופן עקבי הינו תנאי להעסקת מדריך או מאמן והוא אף נדרש ע"י חברות הביטוח השונות.

אי מעבר הרענון במהלך השנתיים מיום סיום הקורס או הרענון האחרון מבטל את תוקפו של קורס ההסמכה הבסיסי ומחייב מעבר קורס עזרה-ראשונה בהיקף 28 שעות מחדש.

רענון עזרה-ראשונה בהיקף 6 שעות.

לקבלת פרטים על הזמנת רענון לצוות העובדים במתחם הלקוח אנא מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם:

שלח