שלח
קורס עזרה ראשונה למדבירים
ההדרכה הייתה טובה מאוד מכל הבחינות. בתור מישהי שיש לה נסיון רב בהדרכה והכשרה אקדמית בתחום הלמידה התרשמתי מכך שההדרכה תוכננה בצורה אפקטיבית ביותר.
גילה ז. 12/12/2019

קורס עזרה ראשונה למדבירים

עזרה ראשונה למדבירים

המטרה של עזרה ראשונה היא להציל חיים ולכן החשיבות הגבוהה של הרשמה לקורס עזרה ראשונה. חברת 'אמיתי הדרכות עזרה ראשונה' אשר מפעילה מרכז הדרכה מתחילת המילניום היא חברה אשר מעסיקה מאות מדריכים ופרמדיקים מנוסים אשר מעבירים את ההדרכות לקהלים שונים, ביניהם חברות הדברה ומדבירים..קהל יעד:

מדבירים

תכני ההדרכה:

בהדרכה ניתן לשלב את התכנים הבאים:


ניתן לשלב תכנים נוספים וכן תכנים הנוגעים לעזרה ראשונה בילדים ותינוקות בהתאם לבקשת הלקוח.מדבירים – לא מוותרים על עזרה ראשונה

צוות המומחים של 'אמיתי הדרכות' בנה קורס עזרה ראשונה המותאם במיוחד למומחים בתחום ההדברה. קורס זה חיוני למדבירים משום שבמסגרת עבודתם הם נחשפים לחומרי הדברה ומסתכנים בשאיפת חומרים רעילים, בנוסף, הם עובדים עם ציוד ממנו ניתן להיפצע, הם באים במפגש עם חרקים ובעלי חיים אשר יכולים לנשוך, להכיש או לעקוץ ועל ידי כך לגרום לפגיעה ממשית ופעמים גם סכנת חיים ומצבים נוספים שיכולים להוביל למצבי חירום רפואיים, כמו למשל תגובה אלרגית ועוד. מסיבה זו קיימת חשיבות גדולה לשכל מדביר ירשם אל קורס עזרה ראשונה למדבירים אשר יאפשר לו להעניק טיפול ראשוני מציל חיים בעת הצורך.קצת אודות עזרה ראשונה למדבירים

מבחינת חברת החשמל עזרה ראשונה מוגדרת כטיפול הראשוני אותו אפשר להעניק במקום העבודה. לכל צוות נייד של חברת החשמל ולכל העובדים במרחבים פתוחים חייב להיות ערכה ניידת לעזרה ראשונה. נכון להיום קיימת חובת החזקתמטרת ההדרכה שלנו היא לאפשר למדבירים להתמודד עם סוגים שונים של מצבי חירום רפואיים וזאת באמצעות ידע וכלים שונים. /אמיתי הדרכות/ מאפשרים קורס עזרה ראשונה בסיסי (8 שעות) ועד קורס עזרה ראשונה מורחב (44 שעות), כאשר הקורס הבסיסי כולל את הבסיס העיוני וניתן להרחיבו באמצעות בחירת תכנים ספציפיים החשובים לכל אדם העובד בענף ההדברה, כמו למשל פגיעות מחומרים כימיים, פרכוסים, תגובה אלרגית, סוגים שונים של פגיעות כתוצאה מנפילה ופציעה, כוויות, שברים, פגיעות אקלים, פגיעות מבעלי חיים ועוד. נכון להיום במדינת ישראל, מדבירים מחויבים בקורס עזרה ראשונה כל שלוש שנים. בתקנות רישוי עסקים להדברת מזיקים עובד הדברה מוגדר כאדם שמדביר וזאת לאחר שסיים בהצלחה קורס עזרה ראשונה לנפגעי רעל. המדביר חייב להחזיק ברכבו ארגז עזרה ראשונה הכולל חומרים שגורמים להקאה וחומרי אנטי דוט לקוטלי מזיקים בהם המדביר משתמש. בנוסף, מדביר יוכל להפעיל תכשיר איוד רק אם הוא יכול להציג תעודה שסיים קורס עזרה ראשונה למדבירים בדגש על נפגעי גזים. הדברת חרקים שלא באמצעות גזים תחייב את המדביר להפגין שליטה מקצועית בכל הקשור אל עזרה ראשונה למקרה של פגיעה על ידי קוטלי חרקים ומכרסמים.מסגרת ההדרכה:

היקף הדרכת עזרה ראשונה נקבע בהתאם לתכנים הרצויים, יכולת התקציב והזמן:
הדרכה של עובדים בודדים ניתן לבצע גם במסגרת הדרכת עזרה ראשונה מתוקשבת.

מאפיינים כלליים:

ההדרכה מועברת בעזרת מצגת ממוחשבת המשלבת סרטונים מרתקים וכוללת הדגמה ותרגול של המשתתפים על בובות החייאה בגדלים שונים ובעזרת ציוד חבישה וקיבוע.

לצורך העברה מיטבית של החומר ואפשרות תרגול מספקת מספר המשתתפים המומלץ בהדרכת עזרה ראשונה הוא עד 25 משתתפים.

את ההדרכה ניתן לקיים במתחם הלקוח בכל רחבי הארץ.

מועד ושעת ההדרכה נקבע על-ידי הלקוח בגמישות מלאה, ניתן לקיים הדרכה גם בשעות אחה"צ והערב.

תעודות השתתפות אישיות מונפקות לכל המשתתפים בהדרכה.

נשמח לעמוד לרשותכם לייעוץ בנוגע לתכנון ההדרכה שלכם חינם וללא התחייבות.
לקבלת פרטים נוספים התקשרו למשרדנו: 03-6023931
או מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם:

שלח