שלח
המדריך הפגין מקצועיות רבה ושמר על אוירה טובה ונעימה. למרות שהרענון התקיים בשעות הערב המאוחרות הרענון נוהל בצורה יעילה תוך מתן אפשרות לתרגולים חוזרים ושאלות מצידנו.
ענת א. 19/08/2018

קורס עזרה ראשונה 22 שעות מתוקשב

קורס הסמכה המיועד להכשרת המשתתפים כמגישי עזרה-ראשונה (מע"ר) / נאמני עזרה-ראשונה.

הקורס מתקיים בהיקף של 22 שעות לימוד וכולל מגוון רחב של תכנים המקיפים את מצבי החירום הנפוצים.

קורס זה משמש גם כריענון לבוגרי קורס עזרה ראשונה בהיקף 44 שעות.

קהל יעד:

מטפלות במעונות יום, מטפלות במשפחתונים וצהרונים, צוות גיל רך בהתאם לחוק הפיקוח על מעונות יום, צוות מוסדות למוגבלים, צוות חירום במקום העבודה / צוות עזרה ראשונה מפעלי, הכשרת עובדים בהתאם לדרישת "מגיש מאומן" בתקנות הבטיחות בעבודה, גננות ומטפלות, צוות העובדים, רענון למורים, צוות סיעודי, סטודנטים במכללות, בני נוער, אנשי אבטחה, ציבור רחב בקהילה, רענון למדריכי ירי.

הקורס מתבצע במתכונת של קורס מתוקשב. בשיטה זו מרבית החומר נלמד באופן מקוון המאפשר ללומד לבצע את תהליך הלמידה בקצב המתאים לו ובמועדים הנוחים לו. בלי להמתין לקבוצה, בלי לשריין זמן מראש, בלי נסיעות ובלי בזבוז זמן מיותר.

קורס עזרה ראשונה מתוקשב בנוי משני חלקים:

החלק העיוני:

קורס עזרה ראשונה מתוקשב

חלק זה מבוצע על-ידי למידה עצמית של החניך בעזרת מערכת אינטרנטית הכוללת שיעורים מפורטים המלווים בתמונות, אנימציות וסרטוני המחשה המאפשרים לחניך תהליך למידה קל מהיר ונוח.

בסוף כל שיעור מוצגות לחניך מספר שאלות הבנה בסיסיות המאפשרות לו לוודא כי השיעור אכן הובן היטב.

קצב הלמידה הינו אישי והחניך הוא זה שקובע מתי ילמד, כמה זמן ישקיע בלמידה והיכן לבצעה - מאחר וההדרכה מבוצעת במערכת אינטרנטית ניתן לבצעה מכל מקום עם גישה לאינטרנט: מהבית, מהעבודה, ואפילו מהנייד.
לאורך כל תהליך הלמידה עומדים לרשות החניך צוות מדריכי בית-הספר שישמחו לענות לכל שאלה או חוסר בהירות בנושאי הלימוד.

עם סיום לימוד שיעורי הקורס מוצג לחניך מבחן מתכונת המקיף את נושאי הקורס השונים ומדמה את המבחן האמיתי שיערך לחניך בחלק המעשי של הקורס ומאפשר לו לוודא כי הוא שולט בחומר העיוני.

החלק המעשי:

קורס עזרה ראשונה מתוקשב

לאחר השלמת לימוד כל שיעורי הקורס ומעבר מבחן המתכונת האינטרנטי בהצלחה רשאי החניך לגשת לביצוע החלק המעשי של הקורס.

החלק המעשי הינו מפגש של מספר שעות בודדות המתקיים עם מדריך מוסמך. בתחילת המפגש עובר החניך מבחן בכתב על החומר שנלמד בחלק העיוני, לאחר מכן המדריך מלמד, מדגים ומתרגל את החניך בביצוע כל המיומנויות המעשיות הנדרשות במסגרת הקורס.

מועד המפגש המעשי נקבע עם החניך בהתאם לנוחותו וניתן לקיימו בבוקר, בערב או אפילו בסוף השבוע. את המפגש ניתן לקיים בבית החניך או באחד ממרכזי ההדרכה שלנו בהם מתקיימים מספר מפגשים מדי שבוע. לצפיה במועדי המפגשים הקרובים לחצו כאן.למידה מתוקשבת מאפשרת לחניך ללמוד בקצב המתאים לו ומחקרים מוכיחים כי במקרים רבים היא אף יעילה יותר מלמידה פרונטלית בקבוצה, הקורס מקיף את כל החומר הנלמד בקורס הפרונטלי הרגיל.

הקורס המתוקשב מוכר על ידי משרד החינוך והוא המסגרת המומלצת ללימודי החייאה ועזרה-ראשונה על ידי איגוד הלב האמריקאי.

מעבר קורס עזרה-ראשונה מתוקשב מזכה את החניך בתעודת הסמכה זהה לחלוטין לתעודת הסמכה מקורס פרונטלי רגיל.

בכדי לאפשר לכם להתרשם מתהליך הלמידה במערכת האינטרנטית שלנו אנו מאפשרים גישה חופשית לשיעורים הראשונים בקורס.
אתם מוזמנים להתחיל ללמוד כבר עכשיו - בלי לשלם ובלי להתחייב: