שלח
אבקש לשבח את המדריך, הוא בן אדם מקסים, מצחיק, ומעביר את המסר בצורה הכי טובה ויעילה שיש. אחרי ההסבר שלו מיותר לעשות התנסות אתה מרגיש שעברת את הקורס הזה כבר כמה פעמים. יישר כוח והמון תודה
ריקי קונסטנטיני 13/03/2011
mitsbor@bezeqint.net

אודות

אמיתי עזרה-ראשונה הינו מרכז הדרכה הפועל משנת 2000 ועוסק בהדרכת עזרה-ראשונה והחייאה למאות לקוחות בכל רחבי הארץ. מיום הקמתו הודרכו והוכשרו על-ידי אמיתי עזרה-ראשונה למעלה מעשרת אלפים חניכים במאות קורסים !

אמיתי עזרה-ראשונה הוקם ומנוהל על-ידי אהרון אמיתי, פראמדיק ומדריך בהכשרתו עם וותק בהדרכה וניסיון רפואי של למעלה מ 25 שנה.

המדריכים:

צוות ההדרכה של אמיתי עזרה-ראשונה מונה מאות מדריכים בפריסה ארצית המאפשרים העברת הדרכה במתחם הלקוח בכל רחבי הארץ ובגמישות מירבית.
כל המדריכים הינם פראמדיקים מנוסים או מדריכי עזרה-ראשונה מוסמכים שהוכשרו במסגרת קורסי המדריכים של מד"א ובית-הספר לרפואה צבאית בצה"ל (בה"ד 10).
צוות המדריכים מקפיד לשמור על מקצועיותו בעזרת משמרות שוטפות בניידות לטיפול נמרץ והשתלמויות תקופתיות.

היכולת המתודית, בשילוב עם הניסיון ההדרכתי העשיר והמיומנות הרפואית בשטח הופכים את ההדרכות לחוויה לימודית מרתקת ובלתי נשכחת המלווה בדגשים, עצות וסיפורים ייחודיים אותם מביאים המדריכים מניסיונם האישי בשטח.

ההדרכות:

במהלך ההדרכה עושים המדריכים שימוש בבובות תרגול מתקדמות, ציוד חבישה וקיבוע, מכשירי החייאה וכן בערכת מצגות מחשב שפותחו באופן בלעדי על-ידי אמיתי עזרה-ראשונה. המצגות משלבות תמונות וסרטונים מרתקים המציגים אירועי אמת, הדמיות מחשב מתקדמות של תהליכים בגוף ואף סרטונים שצולמו בתוך הגוף האנושי.

מתוך ההבנה כי לכל לקוח צרכים ייחודיים וכי כל קהל יעד יש להדריך בצורה שונה, מבצעים ב-אמיתי עזרה-ראשונה התאמה אישית מלאה של כל הדרכה בעזרת מערכת ממוחשבת ייחודית המשקללת את קהל היעד, התכנים הנדרשים, אופי ההדרכה, מקום ההדרכה, אורכה, מספר המפגשים ומועדם.התאמה זו מאפשרת לשבץ את המדריך המתאים ולאפשר לו להיערך בצורה מיטבית להדרכה.

מתוך שאיפה מתמדת לשיפור רמת ההדרכה מועבר לבוגרי ההדרכות של אמיתי עזרה-ראשונה טופס משוב בו הם מתבקשים לפרט את התרשמותם מהמדריך ורמת ההדרכה שעברו. הנתונים המעובדים באופן ממוחשב מאפשרים לעקוב אחר רמת המדריכים והינם זמינים ללקוח מזמין ההדרכה.

התעודות:

לאחר סיום ההדרכה מונפקות לחניכים תעודות המעידות על היקף ההדרכה שעברו ועל הסמכתם. ההדרכות והתעודות של אמיתי עזרה-ראשונה מוכרות על-ידי כל משרדי הממשלה והגורמים הרלוונטיים ובכללם: משרד הבריאות, משרד החינוך, משרד הפנים, משרד העבודה, משרד התחבורה ומשרד התעשייה והמסחר. ניתן לצפות באישורים השונים של אמיתי עזרה-ראשונה בדף אישורים ממשלתיים.


לקוחותינו:

בין לקוחותינו הנאמנים ניתן למצוא מכללות ומוסדות אקדמאים, גופים ממשלתיים ובטחוניים, רשויות מקומיות, חברות היי-טק מובילות וכן ארגונים וחברות מהגדולים בארץ. יחד עימם ניתן למצוא מקומות עבודה קטנים, מרפאות, מוסדות חינוך, ואף משפחות ובודדים המזמינים הדרכה באופן פרטי. ניתן להתרשם ממדגם לקוחותינו בדף לקוחותינו או מחוות-הדעת של לקוחותינו בדף לקוחות ממליצים.